ТЕМА: "Організація і порядок проведення стрільби з автомата. Основні заходи безпеки при проведенні стрільб в тирі та на військовому стрільбищі. Влучність стрільби. Вибір цілі, прицілу та точки прицілювання"
25/05/2020
ТЕМА: "Дії з початком вогневої підготовки, відбиття атаки танків і піхоти. Способи боротьби з авіацією противника. Дії під час застосування зброї масового ураження"
26/04/2020
ТЕМА: "Алгоритм з надання домедичної допомоги у секторі укриття. Первинний огляд пораненого, визначення ознак життя. Переведення в стабільне положення. Накладання пов’язки на грудну клітку, голову, живіт. Накладання джгута на кінцівки. Зупинка кровотечі з рани тулуба за допомогою гемостатичних засобів (само- та взаємодопомога)"
20/04/2020
ТЕМА: "Алгоритм з надання домедичної допомоги у секторі обстрілу. Переведення пораненого в положення на боці (животі). Зупинка кровотечі з ран шиї, тулуба, кінцівок. Зупинка кровотечі з ран верхньої та нижньої кінцівок (взаємодопомога).Зупинка кровотечі за допомогою спеціальних джгутів (самодопомога)"
12/04/2020