ТЕМА: "Андрій Малишко – відомий український поет і його пісні, що стали народними. Ліризм поезій А. Малишка. «Пісня про рушник». Патріотичні почуття. «Чому, сказати, й сам не знаю…» Художні засоби донесення до читача ідей патріотизму, гуманізму, історичної пам’яті"
18/05/2020
ТЕМА: "Іван Сила (Іван Фірцак) – утілення непереможного духу українського народу, його доброти й щирості. Морально-етична проблема твору: добро і зло, справжня дружба і любов, чесність і підступність"
08/05/2020
ТЕМА: "Олександр Гаврош «Неймовірні пригоди Івана Сили». Коротко про письменника. Повість про пригоди українського силача, який став чемпіоном Європи з кількох видів спорту, об’їздив пів світу, здобувши безліч перемог"
03/05/2020
ТЕМА: "Олег Ольжич — поет національного героїзму. Заклик іти за велінням свого серця, жити повнокровним життям у вірші «Господь багатий нас благословив». Проблема людської волі в поезії «Захочеш — і будеш» (Із циклу «Незнаному воякові»)"
26/04/2020
ТЕМА: "Любов Пономаренко. «Гер переможений». Загальнолюдська ідея гуманізму й толерантності. Особливості художніх засобів новели. ТЛ: новела"
13/04/2020
ТЕМА: "М.Павленко. «Русалонька із 7 - В, або Прокляття роду Кулаківських». Добро і зло в повісті, у сучасному світі та в людині. Образи дітей та дорослих, аналіз їхніх учинків. Символічне значення образів старовинної шафи та чарівних коралів"
08/04/2020