Найкращим пошановувачам Шевченкового слова, учням та студентам із числа переможців ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, призначено стипендії Президента України
Серед стипендіатів Президента України – найкращих знавців української мови – учнівська молодь Сумщини. Зокрема, дипломами за перше місце нагороджено Дар’ю ЖИРОНКІНУ – ученицю 8 класу комунальної установи «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27», м. Суми Сумської області; Анастасію РИЖКОВУ – випускницю комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради.
Президент України Володимир Зеленський 15 листопада 2021 року підписав Указ № 577/2021 «Про призначення стипендій Президента України переможцям ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».
Вітаємо переможців, їх педагогів-наставників (Олену КОЛЕНЧЕНКО, учителя комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради, Юлію ЗАХАРЧЕНКО, учителя комунальної установи «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27», м. Суми) та батьків талановитої молоді із високою відзнакою та бажаємо нових творчих злетів!