Запитуйте-відповідаємо

Please complete the required fields.

Анна Іванівна

Доброго вечора. В садочку одного з Отг Вінницької обл. вересня 2020 р. встановили норму відвідування дітей не більше 18 чол .При кількості дітей в групі 26. нібито за розпорядженням комісії з тнхногеної безпеки На даний час у нас зелена зона але кількість місць не збільшують. Чи правомірно це і в чиїй компетенції це питання місцевої влади чи обласної чи районної? Дякую

Шановна Анно! За роз’ясненнями зверніться до місцевого управління освіти

Гуйван Наталія Олександріана

У дитячому садочку відмовляють у черговій групі опираючись на карантинні обмеження. (м.Кропивницький),хоча в інших садочках чергові групи є. Наші мами не можуть вийти на роботу. Як нам бути і чи має директор і методист право у відмові батькам чергової групи? ДЯКУЮ!

Шановна Наталіє Олександрівно! Для вирішення Вашого питання необхідно звернутися до  Управління освіти Кропивницької міської ради

 

Ольга

Здравствуйте, скажите пожалуйста стоим в електронной очереди в садик, с сентября месяца, на сайте указано принята, пришла к заведующей сказала чего пришли вы в этом году не попадаете, мест нет! Как быть…? К кому обращатся? Звоню по указаному номеру Корж Вита Григоровне указано она ответствена по электронной очереди, номер не обслуживается! Спасибо

Шановна Ольго! Телефон Корж Віти Григорівни 789-751, зателефонуйте для вирішення Вашого питання

Інна Сергіївна

Доброго дня,мене цікавить чому третій рік поспіль ігнорують мою дитину ,яка є в пільговій категоріі батька УБД за бюджетні кошти поїхати відпочити у табір??!

Шановна Інно Сергіївно! Розподілом путівок до таборів оздоровлення та відпочинку дітям пільгових категорій займається комісія в закладі загальної середньої освіти.

Надія

Доброго дня! Моя дитина навчається в Верхньосироватській спеціалізованій школі, в цьому році закінчила 9 класів, до 10 класу переводять з випробувальним терміном, мотивуючи тим що погано навчається. Якщо оцінки не зміняться віддадуть документи на руки в листопаді 2021р. Чи правомірно це?

Шановна Надіє! За роз’ясненнями Вам необхідно звернутися до відділу освіту Верхньосироватської сільської ради.

Дерев’янко Наталія

Добрий день, ми хочемо записатися до вас на екскурсію у музей хліба, подивитися на твпринок 16.06 27 дітей. Це можливо?

Шановна Наталіє! Вам необхідно звернутися безпосередньо до керівника закладу, в якому розташований музей хліба.

Вікторія

Добрий день! Родина отримує допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», діти з родини будуть відвідувати пришкільний літній табір. Підскажіть, забезпечуються безкоштовним харчуванням діти з малозабезпечених сімей на період відвідування пришкільного літнього табору?

Шановна Вікторіє! В оздоровчий період пільговим категоріям пільги надаються на путівки у табори оздоровлення та відпочинку, на харчування дітей у таборах денного перебування з бюджету Сумської міської територіальної громади виділено 18 грн для всіх дітей.

Повністю забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з малозабезпечених сімей у пришкільних таборах чинним законодавством не передбачено.

Вікторія

Добрий день. Моя донька закінчує 4 – й клас в спеціалізованій школі. В 5 – й кл. переходимо в іншу школу. В зв’язку з цим і питання. Ми можемо вибирати будь – яку школу міста чи тільки по прописці? Якщо по прописці, то вул. Горького 5 а до якої школи відноситься?

Шановна Вікторіє! Ваша дитина може навчатися  за місцем проживання або в будь-якому іншому закладі загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади. Ваша адреса  відноситься до Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 ім. Б. Берестовського, м. Суми, Сумської області

Мар’яна

Доброго дня, підкажіть останній рік в садочку,хочемо робити фотосесію на території садка, а також фото портретні всередині в групі,чи може фотограф зайти в приміщенні садка і на яких умовах,і чи можуть йому відмовити -якщо так на основі якого положення чи закону ?

Шановна Мар’яно! Фотограф може бути присутній на території садочка для здійснення фотосесії, але обов’язково у нього має бути негативний тест на COVID-19, виміряна температура та одягнутий респіратор або захисна маска, так, щоб були покриті ніс та рот.

Maryana

Під час адаптивного карантину відеозйомка проводиться в приміщенні садочка під час випускного ( домовленість відео оператора та адміністрації ). Фото зйомка заборонена! Питання в тому чи за наявності плр тесту має право фотограф за згодою батьків здійснювати фотозйомку чи потрібен дозвіл когось з адміністрації садка чи міста?

Фотограф може бути присутній на території садочка для здійснення фотосесії, але обов’язково у нього має бути негативний тест на COVID-19, виміряна температура та одягнутий респіратор або захисна маска, так, щоб були покриті ніс та рот.