Запитуйте-відповідаємо

Please complete the required fields.

Яна

Доброго дня, скажіть будь ласка, куди звертатися з приводу бездіяльності директора школи з приводу не допуску батьків в вистибюль школи,(не тільки в карантинний період), не надання меню їдальні, точніше, батьки не мають вільного доступу до нього, не дотримання правил із забезпечення безпеки школярів на шкільному подвір’ї (в зимній період).

Шановна Яно! Зверніться, будь ласка, до головного спеціаліста управління освіти і науки СМР Феденко Олени Олексіївни (тел. 789-750)

Аліна

Добрий день. До якої школи належить будинок за адресою І.Сірка 16.

Шановна Аліно! На офіційному вебсайті управління освіти і науки Сумської міської ради розміщено Google-карту закладів освіти Сумської міської територіальної громади, при виборі закладу загальної середньої освіти, окремим пунктом прописана територія обслуговування.

Онлайн-карта доступна за посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1soc8L_kj_XHZMBJ1WWAlNQZx2CGNHVls&ll=50.931999867156%2C34.8415774015566&z=11

Людмила

Добрий день. Де можна дізнатись до якою школи відноситься наш будинок ( вул. Зеленко 14)?

Шановна Людмило! Ваш будинок по вул. Зеленко, 14 відноситься до Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6, м. Суми, Сумської області

Антон

Доброго дня, скажіть будь ласка, як можна дізнатися про вакансії у навчальних закладах міста? Детальніше, цікавить сфера фізичної культури. Дякую!

Шановний Антоне! Відповідно до пункту 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Згідно з пунктом 3 статті 26 вищезгаданого Закону керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки.

З питань працевлаштування звертайтесь до керівників закладів освіти.

Також, Ви можете надіслати своє резюме на електронну адресу osvita@smr.gov.ua для подальшого перенаправлення на підпорядковані заклади загальної середньої освіти.

Сергій

Роз’ясніть будь ласка, чи зобовязані батьки вносити оплату за те що дитина ходить до ГПД. як це питання вирішено місцевою владою і чи виділяється на це фінансування?

Шановний Сергію! Функціонування ГПД здійснюється за кошти місцевого бюджету. Стосовно харчування, зверніться до керівника заклади за детальними роз’ясненнями.

Марина

Добрий день. Підкажіть,будь ласка,коли потрібно записувати дитину до першого класу?І де можна дізнатися до якої школи дитина відноситься?

Шановна Марино! Подання документів для зарахування дітей до 1 класу почнеться з 1 квітня. Слідкуйте за інформацією на офіційному вебсайті управління освіти і науки Сумської міської ради. Інформацію про територію обслуговування шкіл Ви можете дізнатися з Рішення виконавчого комітету від 11.02.2020 № 72 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.02.2019 року № 99 «Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у м. Суми»  або переглянувши Google-карту закладів освіти Сумської міської територіальної громади.

Наталія

Вітаю! Шукаю роботу вчителя початкових класів. Стаж роботи 11 років. За освітою-вчитель початкових класів, вчитель української мови та л-ри ( бакалавр)

Шановна Наталіє! Відповідно до пункту 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Згідно з пунктом 3 статті 26 вищезгаданого Закону керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки.

З питань працевлаштування звертайтесь до керівників закладів освіти.

Також, Ви можете надіслати своє резюме на електронну адресу osvita@smr.gov.ua для подальшого перенаправлення на підпорядковані заклади загальної середньої освіти.

Яна

Доброго дня! Підкажіть де є вільні вакансії у школах міста Сум вчителя початкових класів або вихователь ГПД, асистента вчителя початкових класів. Дякую

Шановна Яно! Відповідно до пункту 1 статті 26 Закону України «Про освіту» керівник закладу освіти здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу діяльність закладу освіти. Згідно з пунктом 3 статті 26 вищезгаданого Закону керівник закладу освіти в межах наданих йому повноважень призначає на посаду та звільняє з посади працівників, визначає їх функціональні обов’язки.

З питань працевлаштування звертайтесь до керівників закладів освіти.

Володимир

Доброго дня. У якому документі прописано, що дитина може не відвідувати школу за низької температури

Шановний Володимире! Наказ МОЗ України від 29.09.2020  №2205 “Про затвердження Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти”.

Євген

Допоможіть ознайомитись з переліком шкіл закріпленних за адресою проживання дитини в м.Суми

Шановний Євгене! На офіційному вебсайті управління освіти і науки Сумської міської ради розміщено Google-карту закладів освіти Сумської міської територіальної громади, при виборі закладу загальної середньої освіти, окремим пунктом прописана територія обслуговування.

Онлайн-карта доступна за посиланням https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1soc8L_kj_XHZMBJ1WWAlNQZx2CGNHVls&ll=50.931999867156%2C34.8415774015566&z=11