Запитуйте-відповідаємо

Please complete the required fields.

Людмила

Доброго дня. Чи можливо надати інформацію стосовно вакантних посад спеціалізованих садочків, реабілітаційних центрів та шкіл. Проблема в тому , що в приміщення заборонено заходити, а на телефонний дзвінок не завжди є відповідь ?Це надасть змогу освітянам знайти роботу. Буду вдячна за будь-яку відповідь.

Шановна Людмило! Для позитивного вирішення Вашого питання радимо Вам звернутися до головного спеціаліста управління освіти і науки Корж Віти Григорівни за телефоном 789-751. Також зазначаємо, що інформація про вакансії в розміщена на вебсайтах закладів освіти.

 

Анна

Дайте, будь ласка, роз’яснення щодо обов’язкового ЗНО з математики як нововведення в цьому році .

Шановна Анно! Відповідно до підпункту 5 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 року «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» у 2021 році результати зовнішнього оцінювання за критеріальною шкалою 1-12 балів із чотирьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (далі – здобувачі освіти):

1) української мови або української мови і літератури;

2) математики;

3) історії України або іноземної мови – за вибором здобувача освіти;

4) одного з навчальних предметів, зазначених у пунктах 4-12 Переліку – за вибором здобувача освіти.

Людмила

Доброго дня!Чи є вакансія дефектолога в закладах освіти м.Суми.Дякую.

Шановна Людмило! Станом на сьогодні у закладах освіти м.Суми відсутня вакансія дефектолога.

Світлана

Доброго дня! Підскажіть, чому в школі №9 відсутнє харчування у 3 класі вже другий тиждень навчання, не зважаючи на те, що на харчування дітей початкових класів з міського бюджету виділяється 8 грн на день?

Шановна Світлано! У школі № 9 на даний час триває капітальний ремонт харчоблоку. Після закінчення ремонту харчування дітей буде обов’язково організовано.

Анна

Згідно яких нормативних документів буде проводитися ДПА з математики для 11 класів у цьому році? А якщо математика не профільний предмет і не потрібен для вступу в ВУЗ її обов’язково складати?

Шановна Анно! Відповідно до підпункту 5 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 року «Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» у 2021 році результати зовнішнього оцінювання за критеріальною шкалою 1-12 балів із чотирьох навчальних предметів зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (далі – здобувачі освіти):

1) української мови або української мови і літератури;

2) математики;

3) історії України або іноземної мови – за вибором здобувача освіти;

4) одного з навчальних предметів, зазначених у пунктах 4-12 Переліку – за вибором здобувача освіти.

Аліна

Доброго дня! Прошу надати інформацію про наявність в м. Суми шкіл з першою зміною навчання для 6 класів.

Шановна Аліно! У місті Суми в першу зміну навчаються учні 6 класів у школах №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 13, 15, 20, 21, 22, 24, 25, 26.

Алексей

Добрый день! На сегодняшний день в школе №9 нету до сих пор питания для детей младших классов. Если у Вас есть возможность, пожалуйста, повлияйте на ситуацию.

Шановний Олексію! У школі № 9 на даний час триває капітальний ремонт харчоблоку. Після закінчення ремонту харчування дітей буде обов’язково організовано.

Сергій

Доброго дня. Скажіть будь ласка які потрібно надати документи до школи для пільгового харчування дитині батько якої є учасником бойових дій.

Шановний Сергію! Рішенням Сумської міської ради від 24 червня 2020  року  № 6995 – МР «Про встановлення вартості харчування та затвердження  порядку і умов забезпечення пільговим харчуванням дітей у закладах освіти, які підпорядковані управлінню освіти і науки Сумської міської ради» затверджено Порядок забезпечення з бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади безкоштовним харчуванням дітей закладів дошкільної освіти та учнів закладів загальної середньої освіти, батьки яких є захисниками України, добровольцями – захисниками України або загиблими (померлими) захисниками.

Абзацом пунктом 3 вищезазначеного Порядку передбачено, що для забезпечення безкоштовним харчуванням дітей шкільного віку законний представник дитини (батько чи мати) або уповноважена законним представником особа звертається до адміністрації закладу освіти і подає наступні документи:

Для дітей, батьки яких є захисниками України, добровольцями – захисниками України:

а) заяву від законного представника дитини або уповноваженої законним представником особи, у якій заявник зазначає, що попереджений про відповідальність за достовірність наданої інформації;

б) копію свідоцтва про народження дитини;

в) довідку, яка засвідчує факт безпосередньої участі одного із батьків дитини в антитерористичній операції та/або документ, що підтверджує участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (для дітей, батьки яких є захисниками України), витяг з протоколу Ради учасників бойових дій та членів сімей загиблих воїнів при міському голові або Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові про вирішення питання щодо надання пільг добровольцю-захиснику України (для дітей, батьки яких є добровольцями – захисниками України);

г) документ, що підтверджує факт проживання дитини, один з батьків якої є захисником України, добровольцем – захисником України на території Сумської міської ОТГ.

Дар’я

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи є вакансії вчителя біології або асистента вчителя по школах міста?

Шановна Дар’є! Станом на сьогодні у закладах загальної середньої освіти м.Суми вакансія асистента вчителя є в НВК №16, ЗОШ№№5,17,23,24, вакансія вчителя біології в ЗЗСО відсутня.

Наталія

Доброго дня! Чи є вакансії вчителя хімії, біології, основ здоров’я в школах міста? Дякую!

Шановна Наталіє! Станом на сьогодні у закладах загальної середньої освіти м.Суми відсутня вакансія вчителя хімії, біології, основ здоров’я.