Начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна ДАНИЛЬЧЕНКО взяла участь у V освітньому форумі «Освіта Сумщини: синергія та трансформація», який об’єднав представників Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, народних депутатів України, голів сільських, селищних та міських рад, районних державних адміністрацій, керівників місцевих органів управління освітою області для обговорення перспектив розвитку освітньої галузі Сумщини
Форум проходив у Косівщинському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Степанівської селищної ради Сумського району.
Привітав учасників заходу голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, який зазначив, що освітня галузь регіону динамічно розвивається завдяки активній взаємодії представників обласної влади, органів місцевого самоврядування та освітян.
Про зміни, які чекають освіту в наступному році, розповів Народний депутат України Михайло АНАНЧЕНКО.
У рамках форуму нову систему управління освітою Сумської області презентувала заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Олена БОЙКО. Посадовець зазначила, що систему розроблено на основі системи управлінських освітніх індикаторів, представленої Міністерством освіти і науки України, адаптовано до особливостей регіональної освітньої політики.
Проект оновленої освітньої програми, що регламентуватиме розвиток освітньої галузі Сумщини наступні три роки, презентувала директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія ГРОБОВА.
Вікторія Гробова детально проаналізувала розвиток всіх складових освітньої галузі області, показники за всіма напрямками та запланові заходи щодо вдосконалення всіх освітніх ланок.
У рамках заходу Лариса ТИХЕНКО, директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, презентувала соціально-освітній проект «Діти розбудовують громаду».