Вітаємо переможців та призерів ІІІ (обласного) етапу ХІІ міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

7 грудня на базі Сумського ОІППО відбулася перевірка конкурсних робіт фаховим та компетентним журі ІІІ (обласного) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відповідно до протоколів обласного конкурсу переможцями визнано учнів:

5 клас
 

ІІІ місце – Сидоренко Мирослава, учениця КУ Сумська класична гімназія (учитель – Козлова Марина Володимирівна).

6 клас
 

ІІІ місце – Ліннік Дарина, учениця КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського (учитель – Муквич Світлана Іванівна).

7 клас
 

ІІІ місце – Лазарева Дарина, учениця КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 (учитель – Єсипенко Валентина Володимирівна)

8 клас
І місце – Чучман Дарина, учениця КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 (учитель – Назаренко Людмила Григорівна);

 

9 клас
І місце – Жиронкіна Дар’я, учениця КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 (учитель – Захарченко Юлія Миколаївна);

 

10 клас
І місце – Ющак Марія, учениця Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 (учитель – Охріменко Наталія Вікторівна);
11 клас
ІІ місце – Сергієнко Катерина, учениця Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 (учитель – Охріменко Наталія Вікторівна);

Вітаємо переможців, учнів, які набрали найбільшу кількість балів  і вчителів, які підготували переможців ІІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка й бажаємо ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Нехай перемога у цьому конкурсі додасть Вам наснаги, упевненості у своїх силах і можливостях, та підсилить жагу до нових перемог, творчих звершень на благо України. Бажаємо, щоб кожен день був плідним і насиченим, а нові підкорені вершини стали втіхою для ваших батьків  вчителів!