21 грудня 2021 року, за участю голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, голови Сумської обласної ради Віктора ФЕДОРЧЕНКА, заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Олени БОЙКО, народних депутатів України Михайла АНАНЧЕНКО, Миколи ЗАДОРОЖНЬОГО, Тетяни СКРИПКИ, Антона ШВАЧКО, директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, голів територіальних громад та районних державних адміністрацій відбулись урочистості з нагоди передачі ноутбуків для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти області на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації
Ноутбуки для вчителів закуплено на умовах співфінансування в рамках реалізації проєкту «Ноутбук кожному вчителю», що сприяє підвищенню якості дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання.
Щоб сприяти підвищенню якості дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання, держава почала закуповувати ноутбуки для вчителів.
У межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації на умовах співфінансування 14 закладів загальної середньої освіти отримали 232 ноутбуки. Усі ноутбуки – сучасні, з камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до Інтернету.
