Вітаємо переможців ІІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 10.12.2021 № 650-ОД «Про проведення ІІІ етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році», 18 грудня 2021 року в Сумській області відбувся (із дотриманням усіх протиепідемічних заходів) ІІІ етап ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У ІІІ етапі взяли участь 88 учнів із 19 територіальних громад.

21 грудня на базі Сумського ОІППО відбулася перевірка конкурсних робіт фаховим та компетентним журі. Відповідно до протоколів обласного конкурсу переможцями визнано таких учнів:

5 клас

І місце – Лохоня Анастасія, учениця Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 10 імені Героя Радянського Союзу О. Бутка (учитель – Головко Алла Василівна);

7 клас

ІІІ місце – Забара Марія, учениця Комунальної установи Сумська гімназія № 1 (учитель – Михайличенко Наталія Олександрівна).

8 клас

І місце – Стоян Тетяна, учениця Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 12 ім. Б. Берестовського (учитель – Костенко Любов Миколаївна);

10 клас

І місце – Ющак Марія, учениця Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 (учитель – Охріменко Наталія Вікторівна);

11 клас

І місце – Сергієнко Катерина, учениця Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 21 (учитель – Охріменко Наталія Вікторівна).

Вітаємо переможців та вчителів, які їх підготували!

Бажаємо надалі сприяти піднесенню престижу української мови, підвищенню рівня загальної мовної культури здобувачів освіти!