У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Перший сценарій: карантин завершується до 1 тижня червня.

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня

Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня

ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня

Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня

Другий сценарій: карантин продовжується до початку серпня.

Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня

ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня

Вступна кампанія завершиться до середини жовтня
Через епідеміологічну ситуацію буде скасовано державну підсумкову атестацію у 4 та 9 класах.
Також 15 квітня буде оприлюднено онлайн-пробне ЗНО з усіма необхідними поясненнями.
Докладніше: