Тетяна

Доброго дня. У зв’язку з карантином, вступна кампанія до перших класів загальноосвітніх шкіл “зависла” у повітрі. Поясніть, будь ласка, як і в які терміни буде відбуватися цей процес? На яких ресурсах батькам першачків слідкувати за інформацією? Дякую!

Шановна Тетяно! Прийом документів до 1-х класів, що мав розпочатись з 1 квітня, відтерміновано до закінчення карантину. Про початок прийому документів до першого класу буде повідомлено додатково на сайті управління освіти і науки та сайтах закладів освіти.