Доброго дня! У мене таке запитання: на сайті Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №29, м. Суми, Сумської області міститься оголошення про те, що прийом заяв щодо зарахування учнів до 1-х класів 2020-2021 навчального року буде відбуватися з 1 червня до 15 липня 2020 року з дотриманням регламенту санітарно-епідеміологічної безпеки для запобігання поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19. Разом з тим, одним з документів, який необхідно надати для зарахування до першого класу є Довідка (оригінал) про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду (форма №0086-1/о). Враховуючи, що на даний час режим карантину продовжено, і кінцевий термін його закінчення наразі невідомий (за заявою МОЗ України до 01.09.2020 року він не скінчиться), а також те, що проходження медичного огляду в період карантину є фактично його порушенням, прошу надати роз’яснення чи можливе зарахування дитини до першого класу без вказаної довідки з послідуючим наданням її після закінчення карантину в Україні?
Шановний Антоне! Зарахування Вашої дитини можливо при поданні заяви, копії свідоцтва про народження майбутнього першокласника, але відвідувати освітній заклад з 1 вересня 2020 року дитина може при наявності довідки №086-1/о та №063 (картка профілактичних щеплень).