Мабуть, у кожного з нас в серці живе образ мальовничої України: чепурні обійстя, уквітчані господи, ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, квітучі сади.
Закінчується весняний двомісячник санітарної очистки, озеленення та благоустрою територій закладів загальної середньої, позашкільної та дошкільної освіти міста, з метою поліпшення їх санітарно-гігієнічного стану, оновлення, озеленення, благоустрою території.
Причепурені, чисто прибрані території, дитячі та спортивні майданчики, подвір’я, дерева, пофарбовані споруди радують око і, ніби прокинувшись від зимового сну, дихають весняною свіжістю.
Заклади освіти поділилися своїми фото про підсумки проведення благоустрою, як в межах своїх територій так і поза ними. Управлінням освіти і науки Сумської міської ради створено презентацію під назвою «Пізнай себе» із зображеннями естетично оформлених територій закладів освіти, їх ландшафтного дизайну, спортивних, ігрових майданчиків.