Батькам майбутніх п’ятикласників!

Якщо Ви плануєте продовжити навчання Вашої дитини в 5-му класі тієї ж школи, де дитина навчалася цей навчальний рік, то, відповідно до діючого законодавства, її буде переведено на наступний рік навчання рішенням педагогічної ради та наказом директора закладу освіти.

Якщо ж Ви плануєте вступ дитини до 5-го класу Комунальної установи Сумська класична гімназія Сумської міської ради (вулиця Троїцька, 5, Суми, Сумська область, 40000) або до Комунальної установи Сумська гімназія №1 м.Суми Сумської області (вулиця Засумська, 3,Суми, Сумська область,40030), які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, інформуємо, що прийом заяв на допуск до конкурсних випробувань здійснюється з 01 по 31 травня 2022 року (зразки заяв розміщено на офіційних сайтах закладів освіти).

Подати заяву Ви можете особисто або електронною поштою:

Звертаємо Вашу увагу, що у разі, якщо кількість поданих заяв до кожного із зазначених закладів освіти не перевищуватиме 120, то конкурсні випробування не проводитимуться. Дитину буде рекомендовано до зарахування, про що Вас  буде повідомлено до 02 червня 2022 року.

У разі, якщо кількість поданих заяв перевищуватиме 120, то не пізніше 02 червня 2022 року буде оголошено конкурсне випробування у формі мультипредметного тесту:

  • Сумська класична гімназія – 10 червня 2022 року з англійської мови та математики;
  • Сумська гімназія №1 – 08 червня 2022 року з української мови та математики.

Список дітей, рекомендованих до зарахування, буде оприлюднено на сайтах закладів освіти до 21 червня 2022 року.

Видання наказу про зарахування учнів здійснюватиметься до 27 червня 2022 року за результатами конкурсних випробувань та на підставі поданих документів:

  • заяви про зарахування;
  • копії свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);
  • особової справи учня;
  • довідки про щеплення (форма 063/о) або її копії;
  • довідки про стан здоров’я (форма 086-1/о, яку можна подати не пізніше 25 серпня 2022 року).

За додатковою інформацією можна звернутись безпосередньо до закладів освіти.