29 грудня 2021 року Центр професійного розвитку педагогічних працівників Сумської міської ради провів психологічний практикум «Шлях до себе». 352 учасники 6 майстер-класів долучилися до різноманітних практичних вправ, відновлювальних технік, дихальних зарядок та арт-терапевтичних замальовок для швидкого відновлення ресурсу під час педагогічної діяльності та стабілізації у разі стресового стану.
Спікерами виступили:
Ірина Антоненко, психолог ЦПРПП,
Ольга Рак, практичний психолог гімназії №1,
Ольга Будянська, практичний психолог ЗДО № 26,
Інна Куділь, практичний психолог ЗДО № 16,
Світлан Чешенко, практичний психолог ЗОШ № 20,
Світлана Семененко, практичний психолог ССШ № 1.
Дякуємо колегам за неоціненний досвід та бажання ним поділитися.
А усім педагогічним працівникам бажаємо відпочинку, любові до себе та натхнення.
