Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи Піщанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів

Управління освіти і науки Сумської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи Піщанська загальноосвітня школа І – ІІ ступенів м. Суми Сумської області.

Прийом документів триватиме з 12 липня по 06 серпня (до 15.30 включно) за адресою: вул. Харківська, 35, IV поверх, каб. 405, каб. 411.

Власне конкурс проходитиме 19 серпня за адресою: майдан Незалежності, 2.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами письмового тестування на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання згідно зі зразком; публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Оцінювання виконання завдань учасників конкурсу відбуватиметься у відповідності до затверджених критеріїв.

Детальнішу інформацію можна дізнатись за тел.: 78-97-52 (головний спеціаліст управління освіти і науки Ірина МЕЛЬНИК), 78-97-57 (головний спеціаліст-юрисконсульт управління освіти і науки Тетяна МАКСИМОВСЬКА) або через електронну пошту: osvita@smr.gov.ua.