Проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

07.11.2021 року дистанційно було проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, у якому взяли участь учні 15 закладів освіти.

За результатами виконаних завдань жури визначило 16 переможців. Перші місця посіли два учні ЗОШ № 22, по одному учню ЗОШ №№ 6, 15.

Детальніше про результати за посиланням.