06 листопада 2021 року дистанційно проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якому взяв участь 81 учень.
За результатами виконаних завдань журі визначило 25 переможців.
І місця посіли учні ССШ №№ 10, 29, ЗОШ №№ 12, 27, ЗЗСО № 21.
Детальніше про результати за посиланням.
