Проведено II (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

06 листопада 2021 року дистанційно проведено ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, у якому взяв участь 81 учень.

За результатами виконаних завдань журі визначило 25 переможців.

І місця посіли учні ССШ №№ 10, 29, ЗОШ №№ 12, 27,  ЗЗСО № 21.

Детальніше про результати за посиланням.