Результати опитування щодо стану організації освітнього процесу в школах м. Суми в 2020/2021 навчальному році

З метою моніторингу стану дотримання протиепідеміологічних заходів закладами загальної середньої освіти м.Суми та визначення проблем, які потребують вирішення, управлінням освіти і науки Сумської міської ради з 03 по 11 вересня 2020 року було проведено анонімне онлайн-опитування.

Загалом участь у опитуванні взяли понад 550 респондентів. Найбільш активними були представники ЗОШ №12 (214 голосів), ЗОШ №23 (70 голосів), ССПШ №31 (39 голосів), ЗОШ №27 (37 голосів).

 

 

За результатами анкетування майже 60% респондентів надано роз’яснення правил безпечної поведінки дитини у школі в умовах поширення коронавірусної інфекції, 74% батьків вважають, що в школах забезпечено дотримання правил епідемічної безпеки.

У випадку погіршення епідемічної ситуації в м.Суми 37% батьків формою організації роботи школи обрали змішане навчання (поєднання очного та дистанційного навчання), 28% – дистанційне навчання. Результати опитування показали, що комп’ютерну техніку з доступом до мережі Інтернет мають більше 90% респондентів.

Під час дистанційного навчання у період карантину у більше, ніж 50% учнів закладів освіти міста якість знань погіршилася.

Узагальнені результати опитування надіслано директорам закладів загальної середньої освіти для опрацювання та вжиття дієвих заходів щодо усунення виявлених порушень.

Дякуємо усім респондентам за надані пропозиції та співпрацю !