Рятувальники спільно з поліцейськими та освітянами провели координаційну нараду

На Сумщині тривають спільні наради щодо проведення інформаційно-профілактичних заходів у закладах загальної середньої освіти. Так, 10 вересня дане питання обговорили у Сумській районній державній адміністрації. Участь у заході взяли представники районних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, управління освіти і науки Сумської міськради, відділу освіти та апарату райдержадміністрації. Керував нарадою безпосередньо голова Сумської райдержадміністрації Руслан СІРЕНКО.

Присутні зазначили важливість таких тематичних заходів для виховання у підростаючого покоління навичок безпечної життєдіяльності. Зокрема, у період з 13 по 25 вересня на території району заплановане проведення  в закладах загальної середньої освіти єдиного інтерактивного  уроку – «День з поліцейським та рятівником». У рамках даних заходів також передбачається практичне відпрацювання евакуації учнів на випадок виникнення небезпечної події у навчальному закладі та демонстрація спецтехніки та спецзасобів, що використовуються у службовій діяльності.

Окремо  на  нараді обговорили питання врахування особливостей різних вікових категорій дітей при проведенні відповідних заходів та дотримання додаткових спеціальних карантинних обмежень, зокрема при запровадженні «Жовтого рівня небезпеки».

Джерело: Головне управління ДСНС України у Сумській області