Стартував перший (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021»

17 листопада 2020 року відбулося онлайн-відкриття І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Останнім часом цей конкурс став справжнім святом і для учасників, і для членів журі, адже на декілька днів усі потрапляють в особливий світ довірливого спілкування, відкриттів і знахідок, творчості й таланту, де панує повага та співпраця однодумців.

Цьогоріч учасниками конкурсу стали 13 педагогів: у номінації «Українська мова та література» – учителі Плужник Ю.В. (CCШ № 1),
Муквич С.І. (ЗОШ № 12), Савенко Ю.О. (ЗОШ № 15), Михайличенко Н.О. (гімназія № 1), Казбан О.С. (ліцей-інтернат «Барса»); номінації «Математика»  – учителі Вакуленко О.О. (ССШ № 7), Морозенко О.В. (Басівська ЗОШ), Криницька І.Б. (Хотінська СШ);  номінації «Трудове навчання» –  учителі Звягольська О.В. (ССШ № 7), Хижняк В.О. (ССШ № 10), Марущенко С.І.
(ЗОШ № 15), Клименко В.Є. (ССШ № 17), Ткаченко А.М. (ЗОШ № 22).

Зі словами привітання звернулися до конкурсантів заступник міського голови Віра Мотречко, начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Антоніна Данильченко. Було висловлено надію, що учасники конкурсу гідно пройдуть усі випробування, демонструючи свій професіоналізм та інноваційні подходи в учительської праці, підносячи статус учителя на високий щабель.

Під час відкриття конкурсу педагоги мали нагоду представити себе через виконання творчих завдань, продемонструвати власні «родзинки», виявити креативність, винахідливість. Учителі української мови та літератури продекламували реп на окремі букви алфавіту, здивувавши сучасними підходами до цього молодіжного жанру. Математики презентували власні лайфхаки, які застосовують на уроках, довели, що це досконала та цікава наука. Учителі трудового навчання ознайомили із власними хенд-мейд виробами, які з часом можуть стати героями освітніх мультфільмів.

«Вимушений» екран між педагогами на цьому дійстві не став перепоною потужній позитивній енергетиці, яка всіх об’єднала та спрямувала на активну творчу діяльність. Попереду на учасників конкурсу чекають цікаві випробування. То ж побажаймо їм натхнення, творчої наснаги, упевненості на шляху до перемоги, а журі конкурсу, представлене досвідченими педагогами міста, плідної роботи!