Здобувачі освіти спеціальної школи та 1–4 класів закладів загальної середньої освіти від середи, 17 листопада, навчатимуться в очному режимі.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Згідно з рішенням, із 17 листопада поточного року забороняється відвідування закладів освіти здобувачам освіти, крім здобувачів дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1–4 класів закладів загальної середньої освіти.