Добрый день. Хочу разьяснить один вопрос. Я зарегистрировала своего ребенка(будующего первоклассника) на сайте электронной регистрации, возможно чтобы школа приняла мое заявление в электронном виде? Сейчас ведь карантин,школы закрыты.Как быть, подскажите?
Шановна Вікторіє! Прийом документів до 1-х класів, що мав розпочатись з 1 квітня, відтерміновано до закінчення карантину. Про початок прийому документів до першого класу буде повідомлено додатково на сайті управління освіти і науки та сайтах закладів освіти.