Вітаємо переможців відбіркового етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «учитель року-2022»

Протягом 13-17 грудня 2021 року було проведено відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022». У випробуваннях брали участь 12 педагогів із 11 закладів загальної середньої освіти Сумської міської територіальної громади. Учителі змагалися в чотирьох номінаціях: «Біологія», «Основи правознавства», «Музичне мистецтво», «Інформатика», демонструючи свою фахову майстерність у конкурсах «Тестування» та «Фрагмент дистанційного уроку».

Складними були випробування, бо відбувалися в умовах жорсткої конкуренції серед педагогів Сумської області. Перемогу виборювали 27 учителів біології, 20 учителів музичного мистецтва, 45 учителів інформатики та 24 учителі основ правознавства.

Маємо високі результати: 5 педагогів вийшли до другого етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022». Серед «п’ятірок» переможців у номінації «Біологія» – Кичань Анна Олександрівна (ІІ місце, ЗОШ № 6), у номінації «Інформатика» – Абжалов Роман Рашидович (ІІ місце, гімназія № 1), «Основи правознавства» – Фоменко Олексій Євгенович (ІІ місце, ЗОШ № 23), «Мистецтво» – два вчителі музичного мистецтва: Трегуб Ольга Олександрівна (І місце, ЗОШ № 15) та Лисенко Наталія Юріївна (ІІ місце, ССШ № 2).

Пишаємося переможцями та сподіваємося на успішний поступ у другому етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»!