Завершено роботу комісії з перевірки наявних у закладах освіти комунальної форми власності укриттів

Завершено роботу комісії з перевірки наявних у закладах освіти комунальної форми власності  укриттів на їх відповідність чинним стандартам, правилам та нормам.
За результами роботи рекомендовано за умови усунення недоліків – 18 приміщення у 17 закладах освіти та підписано акти оцінки приміщень закладів освіти щодо можливості їх використання як найпростішого укриття.
Закладами освіти вживаються заходи щодо виконання рекомендацій Сумського районного управління ГУ ДСНС України у Сумській області, зокрема триває робота в напрямку посилення охорони закладів освіти, здійснюється закупівля шанцевого інструменту, гучномовців, ліхтарів, ємностей для питної води, тощо.
Також італійським благодійним фондом AVSI Foundation 7 закладам загальної середньої освіти буде надано благодійну допомогу для проведення косметичних ремонтів у підвальних приміщеннях з метою їх приведення до відповідних норм і вимог найпростіших укриттів.
Одночасно з роботою комісії проводилося опитування батьків учнів закладів загальної середньої освіти щодо форми освітнього процесу з 1 вересня 2022 року. Опитано 29731 особу. За результатами опитування 85,9% батьків віддають перевагу онлайн навчанню, та лише 14,1 % за очне навчання.